Heritage Summer Program Open to all AHS and Non-AHS Families

Collection: English

72 products
  • English Enrichment for 6th Grade
    Regular price
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • English Enrichment for 7th Grade
    Regular price
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • English Enrichment for 8th Grade
    Regular price
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Middle School Speech and Debate
    Regular price
    Sale price
    $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • English 1
    Regular price
    Sale price
    from $1,235.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • English 1 Honors
    Regular price
    Sale price
    $1,235.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • English 2
    Regular price
    Sale price
    from $1,235.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • English 2 Honors
    Regular price
    Sale price
    from $1,235.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • English 3
    Regular price
    Sale price
    from $1,235.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • English 3 Honors
    Regular price
    Sale price
    from $1,235.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • English 4
    Regular price
    Sale price
    from $1,235.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • English 4 Honors
    Regular price
    Sale price
    $1,235.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • College Writing
    Regular price
    Sale price
    $1,235.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Introduction to Speech and Debate Competition
    Regular price
    Sale price
    $1,235.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • One-on-One High School Tutoring
    Regular price
    Sale price
    $450.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • SAT Essentials
    Regular price
    Sale price
    $1,340.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • One-on-One Middle School Tutoring
    Regular price
    Sale price
    $450.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reinforcement Skills for 8th Grade
    Regular price
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reinforcement Skills for 7th Grade
    Regular price
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reinforcement Skills for 6th Grade
    Regular price
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • One-on-One Elementary Tutoring
    Regular price
    Sale price
    $450.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Elementary Speech & Debate - Grades: 4 & 5
    Regular price
    Sale price
    $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reading & Writing Workshop - Grades: 3 - 5
    Regular price
    Sale price
    $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flying into Fifth Grade (Palm Beach Campus)
    Regular price
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reinforcement Skills for Fifth Grade (Palm Beach Campus)
    Regular price
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flourishing in Fourth Grade (Palm Beach Campus)
    Regular price
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reinforcement Skills for Fourth Grade (Broward Campus)
    Regular price
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Thriving in Third Grade (Palm Beach Campus)
    Regular price
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reinforcement Skills for Third Grade (Broward Campus)
    Regular price
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Soaring into Second Grade (Broward Campus)
    Regular price
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reinforcement Skills For Second Grade (Palm Beach Campus)
    Regular price
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flourishing in First Grade (Broward Campus)
    Regular price
    Sale price
    from $1,100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out